Aj biznis sa dá robiť srdcom

Perspective Group | backstageMala som to potešenie postaviť si pred objektív troch sympatických finančných maklérov. Zorganizovať štyroch ľudí na jeden termín na jedno miesto už samo o sebe dalo zabrať. O romantickej „zlatej hodinke“ či po východe Slnka alebo pred jeho západom sa mi mohlo iba snívať, preto keď sme sa dohodli na dopoľudňajšie stretnutie, dúfala som, aby nepražilo. Hurá! Oblačno! Prvý krok k úspechu.

Vytipovala som si pekné pozadie v parku, husté zelené kríčky. Aj som si ho bola obzrieť. Mohla som tušiť, že deň predtým ho kompletne, a tým myslím DO-HO-LA zosekajú? Našťastie neďaleko boli iné pekné husté kríčky s bobuľami ako bonusom a myslím, že výsledok bol ešte lepší. Počas fotografovania sme sa rozprávali, vtipkovali, aby sa moje „objekty“ prirodzene tvárili a uvoľnili. Na záver sa dostala na rad hromadná fotografia, doplnená mojou akrobaciou na lavičke. Okoloidúcim sa tak naskytol nezvyčajný pohľad, aký sa každý deň nevidí. Vďaka Ti, môj širokouhlý objektív. Prepáč, že Ťa často nevetrám, ale vždy ma vieš zachrániť! Hi hi!

Výsledok z tejto príjemnej fotosession uvidíte v článku „Perspective Group | biznis portrét„.Nie je možné pridávať komentáre.